Borsamızda Bayramlaşma…
Kurban Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi.
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, 03.07.2023 Pazartesi günü başta Borsamız personeli olmak üzere Elektronik Satış Salonu’nda gün itibariyle alım yapmak üzere bulunan Tüccarlar ve bilahare de Borsamızda ürün satmak üzere gelen Üretici ve Temsilcileriyle bayramlaştı.
Bayramlaşma süresince Başkanımız Sn Yahya YOPLU’ya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali TÜRKOĞLU, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn Sedat GÜVEN, Sn Yücel DEMİRBAŞ ve Genel Sekreterimiz Sn Tugay AYDOĞDU ile Genel Sekreter Yardımcımız Sn Ümit Yener TOPLU iştirak etti.
Diğer Yazılar
Başkanımız Sn Yahya TOPLU Mısır’da düzenlenen “Afrika için Birlikte Yatırım Forumu”na katıldı…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU 03-04 Mart 2019 tarihlerinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve Eurochambres Başkan Vekili M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU Başkanlığında Kahire-Mısır’da düzenlenen “Afrika Yatırım Forumu”, “İslam Ticari
Borsamız, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkıları ile Ramazan ayı “Gıda Yardımı” Dağıtımını Başlattı…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun ev sahipliğinde 14.04.2021 Çarşamba günü saat 12:00’da gerçekleştirilen “Basın Bilgilendirme Toplantısı” ile Ramazan ayı “Gıda Yardımı” dağıtımına başlandı. Toplantıda Polatlı Belediye Başkan Yrd. Sn Mehmet Ali
Polatlı İŞ-KUR Müdürlüğüne Atanan Sn Abdurrahman ENGİN Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti…
Polatlı İŞ-KUR Şube Müdürlüğüne atanan Sn Abdurrahman ENGİN 06.06.2022 Pazartesi günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti.