Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü Öğrencileri Borsamızı ziyaret ettiler…
Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomi Bölümü son sınıf öğrencileri, Prof. Dr. Bülent GÜLÇUBUK Başkanlığında 23.12.2019 Pazartesi günü saat 10:00’da Borsamızı ziyaret ettiler.
İlk olarak Elektronik Satış Salonumuzda incelemelerde bulunup bir süre satış seansını da izleyen Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi öğrencileri daha sonra Meclis Toplantı Salonunda Borsamızın faaliyetleri konusunda Genel Sekreterimiz Sn. R.Kayhan ÜNAL tarafından gerek Elektronik Satış Salonu işlemleri gerekse Lisanslı Depoculuk, Aracılık Hizmetleri ve Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş’nin faaliyetleri konusunda bilgilendirildi.
Borsamızdaki görüşmelere müteakip PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’ye geçen öğrencilere burada da Şube Müdürümüz Mustafa BAHAR tarafından lisanslı depoculuk iş ve işlemleri konusunda detaylı bilgiler verildi.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 03.03.2020 Salı günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yetkili Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” Yapıldı…
Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL’ın Başkanlığında 07.01.2020 Salı günü saat 10:00’da Borsamızın günlük iş ve işlemlerinin düzenlenmesi amacıyla yetkili personel ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.
Borsamız “Besi Sığır Beslenmesinin Kritik Noktaları Semineri”ne Ev Sahipliği yaptı…
Borsamızın Sosyal Tesislerinde 10.10.2019 Perşembe günü saat 13:30’da gerçekleştirilen Matlı Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş Grubu bünyesindeki PROYEM tarafından düzenlenen “Besi Sığır Beslenmesinin Kritik Noktaları Semineri”ne ev sahipliği yaptık…