Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) organizasyonu kapsamında ortaöğrenim öğrencileri Lisanslı Depo Tesislerimizi ziyaret etti…
Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) organizasyonu kapsamında Ankara ili ve ilçelerinin değişik Ortaöğretim Okullarında öğrenim gören yaklaşık 300 öğrenci grubu Borsamızın Lisanslı Depo Tesislerini ziyaret etti.
Belirli bir program dahilinde öncelikle İlçemizin tarihi yerlerini gezip burada kendilerine detaylı anlatımlarda bulunulan öğrenci grubuna Lisanslı Depo Tesislerimizde de Borsamız Genel Sekreteri tarafından bilgiler verildi.
Haftanın 5 günü gerçekleşmesi planlanan bu organizasyon kapsamında 1 ay içerisinde yaklaşık 3.000 öğrencinin Tesislerimizi ziyaret etmesi beklenmektedir…
Diğer Yazılar
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 14.10.2019 Pazartesi günü saat 10:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere
İl Çalışma Grubunun 15. Toplantısı Yapıldı…
T.C Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü – Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nce Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü kapsamında 09.11.2020 Pazartesi günü, saat 11.00’de İl Çalışma Grubunun
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 25.11.2021 Perşembe günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.