Ziraat Bankası Heyeti Borsamızı ziyaret etti …
Ziraat Bankası Ankara 1. Bölge Yöneticisi Ali ARAS ile İstanbul’dan gelen Tarım Politikaları Bölüm Başkanı Ferhat PİŞMAF, Hazine Operasyonları Bölüm Başkanı Selim İNCE ve Menkul Kıymet Operasyonları Yetkilisi Levent Ali ERDOĞMUŞ 06.05.2019, Pazartesi günü Borsamızı ziyaret etti.
Elektronik Satış Salonumuzda incelemelerde bulunarak bir süre satış seansını da izleyen Ziraat Bankası Heyetine Meclis Toplantı Salonunda Borsamızın faaliyetleri konusunda Başkanımız Yahya TOPLU tarafından bilgi verilmiştir.
Borsamızda gerçekleştirilen görüşmeleri müteakip PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’ye gidilerek buradaki silolarda gözlemlerde bulunan Ziraat Bankası Heyetine “Lisanslı Depoculuk” konusunda da bilgiler verilmiştir.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı “Video Konferans Yöntemi” ile Gerçekleştirildi…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 04.06.2020 Perşembe günü saat 15:00’da “Video Konferans Yöntemi” ile gerçekleştirildi.
30 Ağustos Zafer Bayramı Törenine Borsamız Genel Sekreteri Sn Tugay AYDOĞDU katıldı…
30 Ağustos Zafer Bayramımızın 100. Yıldönümü Törenine Borsamız Genel Sekreteri Sn Tugay AYDOĞDU katıldı.
TMO Genel Müdürlüğü’nün Polatlı PTB Tarım Ürünleri, Eskişehir TK Kaymaz ve Eskişehir TK Sivrihisar Lisanslı Depolarında bulunan 1621 ve 1223 kodlu 2018 mahsulü Ekmeklik Buğdayları Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) üzerinden satışa açıldı…
TMO Genel Müdürlüğü’nün Polatlı PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’de stoklu bulunan 1621 kodlu toplam 188.100 Kg Düşük Vasıflı Ekmeklik Buğday (DVEB) ile Tarım Kredi Eskişehir Kaymaz Lisanslı Depolarında stoklu