Ziraat Bankası Ankara Bölge Yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Ziraat Bankası Ankara Bölge Yöneticisi Sn Vehbi Bahadır YALÇIN ve Satış ve Performans Yöneticisi Sn Taner TÜRKYILDIZ ile Polatlı Şube Müdürü Sn Ünsal CANTÜRK Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu 19.02.2024 Pazartesi günü makamında ziyaret ettiler…
Diğer Yazılar
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn Koray AYDIN ve Beraberindeki Heyet Borsamızı ziyaret etti…
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn Koray AYDIN, Milletvekili Sn İbrahim Halil ORAL, Ankara İl Başkanı Sn Yetkin ÖZTÜRK, Polatlı İyi Parti İlçe Başkanı Sn Muharrem DURUKAN ve beraberindeki heyet
Canlı Hayvan Üreticileri ile “İstişare Toplantısı” Gerçekleştirildi…
İlçemizde faaliyet gösteren Borsamız Üyesi “Canlı Hayvan Üreticileri” ile 01.09.2023 Cuma günü saat 19:30’da Borsamızın Sosyal Tesisler Binasında “İstişare Toplantısı” gerçekleştirildi.
TMO POLATLI ve ESKİŞEHİR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ELÜS (BUĞDAY) SATIŞI
TMO Genel Müdürlüğü’nün Polatlı, Sivrihisar ve Kaymaz Lisanslı Depolarında bulunan Düşük Vasıflı Ekmeklik Buğdayları Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) üzerinden satışa açıldı… 11 Aralık 2018 tarihinden itibaren her hafta Salı, Çarşamba