Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yetkilileri Borsamızı ziyaret etti…
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sn Köksal KACIR, beraberinde Tarım Kredi Kooperatifleri Polatlı Şubesi yetkilileri olduğu halde 25.06.2019 Salı günü saat 11:30’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu Makamında ziyaret etti.
Son dönemdeki Borsamız faaliyetleri konusunda kendilerine bilgi veren Başkanımız Sn Yahya TOPLU, bilahare Elektronik Satış Salonumuzdaki işlemler konusunda da seans esnasında kendilerine detaylı bilgiler verip açıklamalarda bulundu.
Diğer Yazılar
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) Genel Kurul Toplantısına Katıldı…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, 14.06.2023 Çarşamba günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Sn M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun da teşrifleri ile gerçekleştirilen Türkiye Ürün İhtisas Borsası’nın (TÜRİB) Olağan
Başkanımız Sn Yahya TOPLU TÜRİB Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı’na Katıldı…
Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi olan Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sn M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun Başkanlığında, 25.02.2020, Salı günü saat
TMO POLATLI ve ESKİŞEHİR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ELÜS (BUĞDAY) SATIŞI
TMO Genel Müdürlüğü’nün Polatlı, Sivrihisar ve Kaymaz Lisanslı Depolarında bulunan Düşük Vasıflı Ekmeklik Buğdayları Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) üzerinden satışa açıldı… 11 Aralık 2018 tarihinden itibaren her hafta Salı, Çarşamba