Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Organizasyonu Kapsamında “FİLM BAHÇESİ” Ekibi Borsamızda Çekim gerçekleştirdi…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) organizasyonu kapsamında Borsamızı ziyaret eden “FİLM BAHÇESİ” ekibi 04.10.2019 Cuma günü saat 10:00’da Borsamızın Elektronik Satış Salonu ile Akredite Laboratuvar ve Lisanslı Depo Tesislerimizde çekim gerçekleştirdi…
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 06.01.2022 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler Borsamızı Ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da verilmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler 05.05.2023 tarihinde Borsamızı ziyaret ettiler. TMO Genel Müdürlüğü yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürü Sn. Ahmet
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 31.08.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.