Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nden Dr. Cengiz TAVUKÇUOĞLU’nun verdiği “İş Hayatında İnsan İlişkileri ve İletişim” Seminerine katıldık…
Polatlı Ticaret Borsası olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nden Dr. Cengiz TAVUKÇUOĞLU’nun verdiği “İş Hayatında İnsan İlişkileri ve iletişim” Seminerine 21.08.2020 Cuma günü “Video Konferans Yöntemi” ile katıldık.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Meclis Toplantısı Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 25.05.2019 Salı günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Semineri (İnternet Üzerinden)
KOBİ’lerin alacaklarını garanti altına alan ve tahsil edememeleri durumunda, alacaklarının önemli bir kısmını devlet destekli havuzdan karşılayan “Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası” sistemi hakkında 16 Nisan 2020 tarihinde saat 14:00’te
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 30.01.2020 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.