Türkiye Odalar ve Borsalar Biriliği (TOBB) Öncülüğü ve KOSGEB-TEİD İşbirliği ile Gerçekleşen “Deneyimler ve Uygulamalar İş Etiği” Seminerine Genel Sekreterimiz Sn Tugay AYDOĞDU katıldı…
Türkiye Odalar ve Borsalar Biriliği (TOBB) öncülüğü ve KOSGEB-TEİD işbirliği ile “Deneyimler ve Uygulamalarla İş Etiği” semineri “Video Konferans” yöntemi ile 01.02.2022 Salı günü saat 14:00’da gerçekleştirildi.
Seminere Genel Sekreterimiz Sn Tugay AYDOĞDU’da katıldı.
Diğer Yazılar
Borsamız Genel Sekreteri ve Güvenlik Personelleri “KAAN Uygulaması Yenileme Eğitimi”ne katıldılar.
Borsamız Genel Sekreteri Sn Tugay AYDOĞDU ve Borsamızın Güvenlik Şefi Harun Baran YAVAŞ ile Güvenlik Personelleri Salim ÖZER ve Mehmet Baran BAĞLAN, 23 Mart 2022 Salı günü Ankara Neşet Ertaş
TOBB 1-2-5-7. Dönem Akredite Oda/Borsalara Süreç ve Risk Yönetimi Eğitimi’ne katıldık.
https://www.tobb.org.tr/Sayfalar/Detay.php?rid=13750&lst=Haberler
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 28.12.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.