Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Borsamızı ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Sn Ahmet GÜLDAL, Alım ve Muhafaza Dairesi Başkanı V. Sn Gökhan GÜRBÜZ, Özel Kalem Müdürü Sn Fatih KAYA ve TMO Polatlı Şubesi Müdürü Sn Murat CANBOLAT 01.07.2019 Pazartesi günü saat 10:00’da Borsamızı ziyaret etti.
Başkanımız Yahya TOPLU ile birlikte ilk olarak Borsamızın Elektronik Satış Salonunda incelemelerde bulunup bir süre satış seansını da izleyen TMO Genel Müdürü Ahmet GÜLDAL daha sonra Elektronik Satış Salonunda hububat satışlarının başlaması ile birlikte elektronik ortamda alım yapan Borsa Üyelerimize hitaben de bir konuşma yaparak yeni hasat dönemi ve piyasalara ilişkin düşüncelerini paylaşıp hayırlı ve bereketli bir dönem geçirilmesi temennisinde bulunmuştur.
Borsa Laboratuvarında incelemelerde de bulunarak Başkanımız Yahya TOPLU’yu Makamında ziyaret eden Sn Ahmet GÜLDAL’a Başkanımız tarafından gerek Borsamızın faaliyetleri gerekse yöremiz ve Ülkemizin bu yılki hasat, hububat, fiyat ve piyasa beklentilerine ilişkin bilgiler verildi.
Diğer Yazılar
ILGIN TİCARET BORSASI BAŞKANI SN LÜTFÜ KOÇ BAŞKANIMIZ YAHYA TOPLU`YU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Ilgın Ticaret Borsası Başkanı Sn Lütfü KOÇ Genel Sekreter Sn Emrah SÜRÜCÜ ile birlikte Başkanımız Yahya TOPLU’yu Makamında ziyaret etti. Söz konusu ziyarette Borsamız adına kendilerine refakat eden Başkan Vekili
Başkanımız Sn Yahya TOPLU TÜRİB Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı’na Katıldı…
Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi olan Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sn M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun Başkanlığında, 25.02.2020, Salı günü saat
Polatlı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Sn Yusuf HAMDEMİR ve Beraberindeki heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Polatlı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Sn Yusuf HAMDEMİR ve beraberindeki heyet 21.02.2024 Çarşamba günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…