TMO “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler Borsamızı Ziyaret etti…
Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü bünyesinde Ankara’da verilmekte olan “Hububat Eksperliği Kursuna” katılan kursiyerler 31.03.2021 tarihinde Borsamızı ziyaret ettiler.
TMO Genel Müdürlüğü yöneticileri, Polatlı Şube Müdürü Murat CANBOLAT ve beraberindeki heyet Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL tarafından bilgilendirildi.
Borsamız Laboratuvarı ve Elektronik Satış Salonunda da yetkili personelimiz tarafından kendilerine detaylı bilgi verilen heyet bilahare PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin Üçpınar mevkiindeki 60.000 tonluk silo ve 50 ton/saat kapasiteli mısır kurutma tesisinde incelemelerde bulunarak programını tamamladı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 18.11.2021 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 24.11.2022 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Disiplin Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Disiplin Kurulu Toplantısı Sn.Senayi GÖKÇE’nin Başkanlığında 10.12.2022 Cumartesi günü saat 16:00’da Antalya’da gerçekleştirildi.