Şekerbank Yetkilileri Başkanımız Sn. Yahya TOPLU’yu Makamında Ziyaret ettiler…
Şekerbank Polatlı Şube Müdürü Sn. Çağlar YENGİNOL ve beraberindeki yetkililer 09.11.2021 Salı günü saat 15:00’da Başkanımız Sn. Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler.
Diğer Yazılar
Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun “Basın Açıklaması”…
Değerli Basın Mensupları, Bildiğiniz gibi Ülkemiz için önem arzeden konularda bazen doğrudan, bazen de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) organizasyonunda düzenlemiş olduğumuz Basın Toplantılarında sizlerle bir araya gelerek,
Polatlı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bülent DÖNMEZ, Başkanımız Yahya TOPLU’yu Makamında ziyaret etti…
Polatlı Halk Eğitim Merkezi, Kurum Müdürü Sn. Bülent DÖNMEZ 07.01.2020 Salı günü saat 15:00’da Başkanımız Sn. Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti. Söz konusu ziyarette Yönetim Kurulu Üyemiz Sn Ali TÜRKOĞLU’da
Borsamızda Bayramlaşma…
Kurban Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi. Borsamızın Yönetim Kurulu Üyesi ve Anadolu Aracılık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali TÜRKOĞLU, 15.08.2019 Perşembe günü başta Borsamız personeli olmak