Polatlı Üniversite Kuruluş Koordinatörü Sn Prof. Dr. Necdet KANDEMİR Ziyareti…
Polatlı Üniversite Kuruluş Koordinatörü Sn Prof. Dr. Necdet KANDEMİR, Sosyal Bilimler MYO Müdürü Sn Dr. Abuzer KALYON ve beraberindeki yetkililer 09.11.2021 Salı günü saat 16:00’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler.
Diğer Yazılar
Borsamızda ilk ürün “Buğday” satışı gerçekleştirildi…
Borsamız “Elektronik Satış Salonu”nda düzenlenen törenle; 19.06.2019, Çarşamba günü yeni hasat döneminin ilk ürünü olan “kırmızı sert ekmeklik buğday” satışı gerçekleştirildi. Başkan Vekilimiz Sn Ali TÜRKOĞLU tarafından ihalesi yapılarak satışı
“Polatlı TOBB Fen Lisesi Açılış Töreni” ve “Borsanın Yıldızları Ödül Töreni” gerçekleştirildi…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rıfat HİSARCIOĞLU’nun katılımıyla 30 Mayıs 2019 Perşembe günü “Polatlı TOBB Fen Lisesi Açılış Töreni”, “Borsanın Yıldızları Ödül Töreni” ve geleneksel “İftar Yemeği”
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Kırklareli/Babaeski TMO-TOBB LİDAŞ Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU özel sektöre örnek ve öncü olmak amacıyla kurulmuş olan Ülkemizin ilk lisanslı depo şirketi TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk San. ve Tic. A.Ş.’nin 2010 yılından bu