Polatlı Tarihi Alanlar Tanıtım Merkezi (POTA) Genel Koordinatörü Sn Kadim KOÇ Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu ziyaret etti…
“Sakarya Zaferinin 100.Yılı” etkinlikleri kapsamında Borsamızın sağlamış olduğu katkılardan dolayı Polatlı Tarihi Alanlar Tanıtım Merkezi (POTA) Genel Koordinatörü Sn Kadim KOÇ, 15.10.2021 Cuma günü, saat 14:30’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ederek kendilerine plaket takdim etti.
Söz konusu ziyarette Borsamızın Yönetim Kurulu Üyesi Sn Ali TÜRKOĞLU’da hazır bulundu.
Diğer Yazılar
Garanti BBVA Yetkilileri Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu Makamında Ziyaret etti…
Garanti BBVA Ankara Bölge Müdürü Sn Onur GÜNALTAY, Bölge Yöneticisi Sn Bekir KOÇGİL ve Polatlı Garanti BBVA Şube Müdürü Sn Ahmet Ali SELEK 08.01.2020 Çarşamba günü saat 14:00’da Başkanımız Sn.
Borsamızda 2020 Yılı Mahsulü İlk Ürün “ARPA” Satışı gerçekleştirildi…
Borsamıza 10.06.2020, Çarşamba günü 2020/2021 Hasat Döneminin ilk ürünü olarak 4 araç “Arpa” gelmiştir. Bunlardan, ilk ürün olarak; Polatlı Karacaahmet Mahallesi’nden (Tekeli Köyü) İhsan MARAZ’in ürününün uzman laboratuvar ekibimiz tarafından
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Sakarya Ticaret Borsası “Lisanslı Depoculuk A.Ş. Açılış Törenine” Katıldı…
Sakarya Ticaret Borsası “Lisanslı Depoculuk A.Ş.”nin açılışı Yönetim Kurulu Başkanı Sn Adem SARI’nın ev sahipliğinde 08.08.2022 Pazartesi günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sn Rifat HİSARCIKLIOĞLU tarafından gerçekleştirildi.