İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn Koray AYDIN ve Beraberindeki Heyet Borsamızı ziyaret etti…
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn Koray AYDIN, Milletvekili Sn İbrahim Halil ORAL, Ankara İl Başkanı Sn Yetkin ÖZTÜRK, Polatlı İyi Parti İlçe Başkanı Sn Muharrem DURUKAN ve beraberindeki heyet 09.07.2020 Perşembe günü saat 10:30’da Borsamızı ve Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu ziyaret ettiler…
İlk olarak Satış Salonumuzda incelemelerde bulunarak bir süre satış seansı ve ürün fiyatlarını takip eden Sn Koray AYDIN ve beraberindeki heyet bilahare Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu da ziyaret ederek Borsamızın faaliyetleri ile Ülkemizde halen devam etmekte olan hububat hasadı, ticareti ve lisanslı depoculuk gibi konularda bilgi aldı.
Diğer Yazılar
Borsamız ile Diyarbakır Ticaret Borsası arasında “İş Birliği ve Kardeşlik Protokolü” İmzalandı…
Borsamızın Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Diyarbakır Ticaret Borsası’nı 18.03.2022 Cuma günü ziyaret ettiler. Diyarbakır Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sn Engin YEŞİL ve Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Sn Yahya
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Borsamızı ziyaret etti…
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Polatlı İlçe Başkanı Sn Bilal Haşim Avcı 09.07.2020 Perşembe günü saat 11:30’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti.
Borsamızda 2022 Yılı Mahsulü İlk Ürün “ARPA” Satışı gerçekleştirildi…
Borsamıza 15.06.2022, Çarşamba günü 2022/2023 Hasat Döneminin ilk ürünü olarak 1 araç “Arpa” gelmiştir. İlk ürün olarak; Polatlı SARIOBA Mahallesi’nden Efraim KAYA’ın ürününün uzman laboratuvar ekibimiz tarafından analizi yapılmış olup