İstanbul İstinye Üniversitesi Öğretim Üyesi Borsamızı ziyaret etti…
Uzun yıllar Hacettepe Üniversitesi’nde görev yapıp şimdiki halde İstanbul İstinye Üniversitesi öğretim üyesi olan Prof. Dr. Hamit KÖKSEL ve Ankara Halk Ekmek Fabrikası’nda uzun yıllar Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Murat ŞANLI 10.07.2020 Cuma günü saat 15:30’da Genel Sekreterimiz R. Kayhan ÜNAL’ı makamında ziyaret ettiler.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 27.04.2023, Perşembe günü saat 17:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 07.09.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 27.07.2023 Perşembe günü saat 17:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.