Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 13.12.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Törenine Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Sn Ali TÜRKOĞLU katıldı…
Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluşunun 102. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Törenine Borsamız Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sn Ali TÜRKOĞLU katıldı.
Borsamızın “Disiplin Kurulu Üyeleri” Seçimden Sonraki İlk Disiplin Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi…
Borsamızın 08.10.2022 Cumartesi günü gerçekleşen “Disiplin Kurulu Üyeleri Seçimleri”nden sonraki ilk toplantı Disiplin Kurulu Başkanı Sn Senayi GÖKÇE ve Üyeler Sn Sevgi COŞKUN, Sn Yasin KAHRAMAN ÖZDEMİR, Sn ŞEVKİ ÜNAL,
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 28.01.2022 Cuma günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.