Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 07.12.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın “Disiplin Kurulu Üyeleri” Seçimden Sonraki İlk Disiplin Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi…
Borsamızın 08.10.2022 Cumartesi günü gerçekleşen “Disiplin Kurulu Üyeleri Seçimleri”nden sonraki ilk toplantı Disiplin Kurulu Başkanı Sn Senayi GÖKÇE ve Üyeler Sn Sevgi COŞKUN, Sn Yasin KAHRAMAN ÖZDEMİR, Sn ŞEVKİ ÜNAL,
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 04.05.2023 Perşembe günü saat 13:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Şube Müdürü ve Müdür Yardımcısı Borsa Genel Sekreterimizi ziyaret ettiler…
Türkiye İş Kurumu(İŞKUR) İl Müdürü Yardımcısı Sn Fırat ÖZKILINÇ ve Şube Müdürü Sn Serpil EKMEKÇİ 15.03.2022 Salı günü Borsa Genel Sekreterimiz Sn Tugay AYDOĞDU’ yu ziyaret ettiler.