Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 16.11.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 25.05.2023 Perşembe günü saat 17:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Sn Mehmet AŞÇI ve Beraberindeki Heyet Borsamızı Ziyaret Ettiler…
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Polatlı İlçe Başkanı Sn Mehmet AŞÇI ve beraberindeki heyet 17 Kasım Cuma günü, Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler.
Borsamızda Bayramlaşma…
Ramazan Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi. Borsamızın Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Anadolu Aracılık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali TÜRKOĞLU, 05.05.2022 Perşembe günü başta Borsamız personeli