Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 24.09.2019 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Kırşehir’de yapılan “Akreditasyon Bilgi Paylaşımı Toplantısı”na Borsamız da katıldı…
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde, Kırşehir’de “Akreditasyon Bilgi Paylaşımı Toplantısı” yapıldı. 23-24 Mart 2019 tarihlerinde Kırşehir Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 03.03.2020 Salı günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 07.11.2019 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.