Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 31.08.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü Yetkilileri Borsamızı Ziyaret ettiler…
Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü Alım ve Muhafaza Daire Başkanı Sn Gökhan GÜRBÜZ, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Sn Fatih KAYA, TMO Polatlı Şube Müdürü Sn Özlem ÜNAL ve TMO
Borsamızda “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” Kutlandı…
Borsamız Genel Sekreteri Sn Tugay AYDOĞDU, Kadın Personellerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara Milletvekili Sn Prof.Dr. Mevlüt KARAKAYA ve Cumhur İttifakı Polatlı Belediye Başkan Adayı Sn Dr. Levent ÇAĞLANCI ile beraberindeki heyet Başkanımız sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara Milletvekili Sn Mevlüt KARAKAYA, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Polatlı İlçe Teşkilat Başkanı Sn İlhami TEKE, Cumhur İttifakı Polatlı Belediye Başkan Adayı Sn Dr Levent