Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 06.04.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
TOBB Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yazılım Müdürlüğü Yetkilileri Borsamızı Ziyaret etti…
TOBB Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yazılım Müdürlüğü Uzmanı Sn Fikret ERDEN ve Altay Yazılım Savunma Endüstriyel Sanayi ve Ticaret A.Ş. Proje Yöneticisi Sn Gülsüm İRİŞKÜÇÜK ve beraberindeki Yazılım Uzmanları
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 12.10.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Beraberindeki Heyet AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Sn İlhami TEKE’yi makamında ziyaret etti.
Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Meclis Başkanımız Sn ALİ ŞEREN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali TÜRKOĞLU, Sayman Üye Kadir ÖZGÖNÜL ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn Sedat GÜVEN, Sn Yücel