Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 24.11.2022 Perşembe günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Üyeleri “TOBB Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine ” Katıldılar…
Borsamızın Meclis Üyeleri ve Genel Sekreterimiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sn M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun da bir konuşma yaptığı, 09-10 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleşen, “TOBB Oda ve Borsa
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 26.11.2019, Salı günü saat 09:30’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 27.10.2021 Çarşamba günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.