Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 13.10.2021 Çarşamba günü, saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
TOBB Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yazılım Müdürlüğü Yetkilileri Borsamızı Ziyaret etti…
TOBB Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yazılım Müdürlüğü Uzmanı Sn Fikret ERDEN ve Altay Yazılım Savunma Endüstriyel Sanayi ve Ticaret A.Ş. Proje Yöneticisi Sn Gülsüm İRİŞKÜÇÜK ve beraberindeki Yazılım Uzmanları
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” Yapıldı…
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” 1’nci gözetimi Baş Tetkikçi Sn. Coşkun YILDIRIM ve Tetkik Görevlisi Sn. Dilara ÖMEROĞLU ile Sn Musa KARAMAN tarafından Borsamızın Yönetim Kurulu
Borsamız Genel Sekreteri ve Güvenlik Personelleri “KAAN Uygulaması Yenileme Eğitimi”ne katıldılar.
Borsamız Genel Sekreteri Sn Tugay AYDOĞDU ve Borsamızın Güvenlik Şefi Harun Baran YAVAŞ ile Güvenlik Personelleri Salim ÖZER ve Mehmet Baran BAĞLAN, 23 Mart 2022 Salı günü Ankara Neşet Ertaş