Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 11.03.2020 Çarşamba günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
BORSA POLATLI LABORATUAR HİZMETLERİ A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN
Polatlı Ticaret Borsası’nın iştiraki olan Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş.’nin, PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. Üçpınar Mahallesi Üçpınar Küme Evleri No:49 Polatlı/ANKARA adresindeki (Kafe, Pastane şeklinde hizmet verecek) “Çiftçi
Borsamızın Hesapları İnceleme Komisyonu Toplandı…
Borsamızın “Hesapları İnceleme Komisyonu” yıl sonu hesap ve tabloları değerlendirmek üzere Sn Yusuf DEMİR’in Başkanlığında 24.12.2019 Salı günü saat 12:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda toplandı.
Başkanımız Agro TV’de
Yönetim Kurulu Başkanımız Sn Yahya TOPLU, 14.02.2022 Pazartesi günü Saat : 12.00’da Agro TV’de “Günün Raporu Programı”nın konuğu olacaktır.