Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 30.10.2019 Çarşamba günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Meclis Toplantısı Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 25.05.2019 Salı günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
ELEKTRONİK SATIŞ SALONU İŞLEMLERİ BİLGİLENDİRME
Sayın Üyelerimiz, Borsamız Elektronik Satış Salonu işlemleri, 02.01.2019, Çarşamba gününden itibaren saat 10:00’da başlayacaktır. Bilgilerinize,
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 14.01.2020 Salı günü saat 14:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.