Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” Yapıldı…
Borsamızın “TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi Denetimi” 1’nci gözetimi Baş Tetkikçi Sn. Coşkun YILDIRIM ve Tetkik Görevlisi Sn. Dilara ÖMEROĞLU ile Sn Musa KARAMAN tarafından Borsamızın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Ali ŞEREN Başkanlığında 11.01.2022 Salı günü saat 10:00’da gerçekleştirildi.
Diğer Yazılar
Borsamız, İstiklal Marşının Kabulü Nedeniyle Anıtkabir’de Düzenlenen Törenlere Katıldı…
Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 101. Yıl dönümünden bu yana Anıtkabir’de ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzurunda dalgalanan şanlı Türk Bayrağı, 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulünün 100. Yıl Dönümünde saat 15:00’da
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 06.04.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 05.10.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.