Borsamızın Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçimleri Yapıldı…
Borsamızın Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçimleri 01.10.2022 Cumartesi günü gerçekleştirildi.
Başkanımız Sn Yahya TOPLU tek aday olarak girdiği seçimde Üyelerimizin tamamına yakınının oyunu alarak yeniden “Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı” seçildi.
Diğer Yazılar
Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Sn Ahmet GÜLDAL Borsamızı Ziyaret Etti..
Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Sn Ahmet GÜLDAL, beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Md. Yrd. Sn Cihan SOYALP, Polatlı Şube Müdürü Sn Özlem ÜNAL, Şube Müdür Yardımcısı Sn
Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri Polatlı Şoförler Odası Başkanlığına Seçilen Sn İsmail TARHAN’a Tebrik Ziyaretinde Bulundular…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Başkan Yardımcısı Sn Ali ŞEREN ve beraberindeki Borsa Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Polatlı Şoförler Odası Başkanlığına seçilen Sn İsmail TARHAN’a 24.02.2022 Perşembe günü saat 14:00’da tebrik ziyaretinde
“TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.”nin 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) ortaklığında kurulan, Ülkemizin ilk Lisanslı Depo Şirketi “TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi”nin 11. Olağan