Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 30.01.2020 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) organizasyonu kapsamında ortaöğrenim öğrencileri Lisanslı Depo Tesislerimizi ziyaret etti…
Ankara Ticaret Odası’nın (ATO) organizasyonu kapsamında Ankara ili ve ilçelerinin değişik Ortaöğretim Okullarında öğrenim gören yaklaşık 300 öğrenci grubu Borsamızın Lisanslı Depo Tesislerini ziyaret etti. Belirli bir program dahilinde öncelikle
Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 27.01.2020, Pazartesi günü saat 16:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı. Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere
Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Şirketimiz, Borsa Polatlı Laboratuar Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn. Ali ŞEREN’in Başkanlığında 08.08.2019 Perşembe günü saat 12:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.