Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 28.03.2024 Perşembe günü saat 17:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Diğer Yazılar
Başkanımı Sn Yahya TOPLU ve Beraberindeki Heyet Tekirdağ Ticaret Borsasını ziyaret etti…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Meclis Başkanı Sn Ali ŞEREN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali TÜRKOĞLU Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Sn Kadir ÖZGÖNÜL, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn Yücel DEMİRBAŞ ve
Borsamız Genel Sekreteri Sn Tugay AYDOĞDU TOBB “İstişare Toplantısı”na Katıldı…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sn M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun Başkanlığında 02-03 Kasım 2021 tarihlerinde bütün Oda ve Borsa Genel Sekreterlerinin iştiraki ile Demokrasi ve Özgürlükler Adası‘nda düzenlenen “İstişare
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 28.01.2022 Cuma günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.