Borsamızın Disiplin Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Disiplin Kurulu Toplantısı Sn.Senayi GÖKÇE’nin Başkanlığında 10.12.2022 Cumartesi günü saat 16:00’da Antalya’da gerçekleştirildi.
Diğer Yazılar
Borsamızda “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” Kutlandı…
Borsamız Genel Sekreteri Sn Tugay AYDOĞDU, Kadın Personellerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 23.09.2021 Perşembe günü saat 14:30’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızda Bayramlaşma…
Ramazan Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi. Borsamızın Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Anadolu Aracılık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali TÜRKOĞLU, 05.05.2022 Perşembe günü başta Borsamız personeli