Borsamızda  “TOBB Eğitim Yardımı Töreni”  Yapıldı…

Borsamızda “TOBB Eğitim Yardımı Töreni” Yapıldı…

Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun ev sahipliğinde 27.10.2021 Çarşamba günü saat 11:00’da ihtiyacı olan öğrencilere destek olmak amacı ile “TOBB Eğitim Yardımı” kampanyası töreni düzenlendi.

Polatlı Belediye Başkanı Sn Mürsel YILDIZKAYA, Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn İmralı KALOÇ, Belediye Meclis Üyeleri, Okul Müdürleri ve Borsamızın Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin iştiraki ile gerçekleştirilen törende, 600 adet KABAN ve 600 çift BOT olmak üzere toplam 1.200 öğrenci için,ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasını teminen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn İmralı KALOÇ’a teslim edildi.

Söz konusu törende konuşma yapan Başkanımız Sn Yahya TOPLUMecliste aldığımız karar ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne(TOBB) ne kadar katkı sağlarsa bizlerde o kadar yardım sağlıyoruz. Geçen sene Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) destekleri ile öğrencilere tablet verdik. Bu yıl ise TOBB tarafından 600 tane öğrenciyi giydirmek için katkı payı gönderildi biz 1200 öğrenciye katkıda bulunma kararı aldık.

Eğitime yapılan yatırım daima kardır. Geleceğimiz olan bu güzel çocuklara kurum olarak bir nebze yarar sağlayabilirsek ne mutlu bize. Daha önce Türkiye  Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Fen Lisesi, kız ve erkek öğrenci yurdunun inşaatını tamamlanmasında Polatlı Ticaret Borsası olarak destek olduk.. Belediye Başkanımıza Polatlı’da eğer bir üniversite kurulacaksa kurumumuz tarafından da katkı sağlanacağını söylediğini ifade etti.

Belediye Başkanımız Sn Mürsel YILDIZKAYA ise yaptığı konuşmada; “Bu projenin diğer kurum ve kuruluşlara da örnek olması gerektiğini belirterek  Polatlı Ticaret Borsası şehrimizin bir marka değeridir. Borsa Yönetimimiz ve Tüccarlarımız her alanda şehrimizi layıkıyla temsil ediyorlar. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) iş dünyasının desteklerini görmekten mutluluk duyuyoruz. Çalışmanın hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Tören basın mensuplarının fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Diğer Yazılar

Haberler 2 Temmuz 2019

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü Borsamızı ziyaret etti…

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Sn Ahmet GÜLDAL, Alım ve Muhafaza Dairesi Başkanı V. Sn Gökhan GÜRBÜZ, Özel Kalem Müdürü  Sn Fatih KAYA ve TMO

Haberler 12 Nisan 2019

Başkanımız Sn Yahya TOPLU “Elektronik Satış Salonu”nda Üyelere bilgi verdi…

Başkanımız Sn Yahya TOPLU 11.04.2019 Perşembe günü Borsamızın “Elektronik Satış Salonu”nda işlem yapan Üyelerimize gerek Borsamız çalışmaları gerekse Satış Salonu işlemleri konusunda bilgi verdi. Bu arada Borsamıza ürün getiren üreticilere