Borsamızda  “TOBB Eğitim Yardımı Töreni”  Yapıldı…

Borsamızda “TOBB Eğitim Yardımı Töreni” Yapıldı…

Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun ev sahipliğinde 27.10.2021 Çarşamba günü saat 11:00’da ihtiyacı olan öğrencilere destek olmak amacı ile “TOBB Eğitim Yardımı” kampanyası töreni düzenlendi.

Polatlı Belediye Başkanı Sn Mürsel YILDIZKAYA, Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn İmralı KALOÇ, Belediye Meclis Üyeleri, Okul Müdürleri ve Borsamızın Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin iştiraki ile gerçekleştirilen törende, 600 adet KABAN ve 600 çift BOT olmak üzere toplam 1.200 öğrenci için,ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasını teminen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn İmralı KALOÇ’a teslim edildi.

Söz konusu törende konuşma yapan Başkanımız Sn Yahya TOPLUMecliste aldığımız karar ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne(TOBB) ne kadar katkı sağlarsa bizlerde o kadar yardım sağlıyoruz. Geçen sene Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) destekleri ile öğrencilere tablet verdik. Bu yıl ise TOBB tarafından 600 tane öğrenciyi giydirmek için katkı payı gönderildi biz 1200 öğrenciye katkıda bulunma kararı aldık.

Eğitime yapılan yatırım daima kardır. Geleceğimiz olan bu güzel çocuklara kurum olarak bir nebze yarar sağlayabilirsek ne mutlu bize. Daha önce Türkiye  Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Fen Lisesi, kız ve erkek öğrenci yurdunun inşaatını tamamlanmasında Polatlı Ticaret Borsası olarak destek olduk.. Belediye Başkanımıza Polatlı’da eğer bir üniversite kurulacaksa kurumumuz tarafından da katkı sağlanacağını söylediğini ifade etti.

Belediye Başkanımız Sn Mürsel YILDIZKAYA ise yaptığı konuşmada; “Bu projenin diğer kurum ve kuruluşlara da örnek olması gerektiğini belirterek  Polatlı Ticaret Borsası şehrimizin bir marka değeridir. Borsa Yönetimimiz ve Tüccarlarımız her alanda şehrimizi layıkıyla temsil ediyorlar. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) iş dünyasının desteklerini görmekten mutluluk duyuyoruz. Çalışmanın hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Tören basın mensuplarının fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Diğer Yazılar

Haberler 4 Ocak 2019

TMO Genel Müdürlüğü’nün Polatlı, Kaymaz Lisanslı Depolarında bulunan Düşük Vasıflı Ekmeklik Buğdayları Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) üzerinden satışa açıldı

TMO Genel Müdürlüğü’nün PTB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. (Polatlı-688,100 Kg) ve TK Kaymaz Lidaş (Eskişehir-1.821,000 Kg) Lisanslı Depolarında bulunan toplam 2.509,100 Kg Düşük Vasıflı Ekmeklik Buğdayları Elektronik Ürün Senedi

Haberler 8 Ocak 2019

BAŞKANIMIZ SN YAHYA TOPLU, TARIMA İLİŞKİN KONULARIN GÖRÜŞÜLDÜĞÜ TOPLANTIYA KATILDI

Halen Polatlı Ticaret Borsası Başkanlığı, TMO-TOBB Lisanslı Depoculuk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve TOBB Genel İdare Kurulu Üyeliği görevlerini yürüten Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)

Haberler 5 Aralık 2018

TMO POLATLI ve ESKİŞEHİR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ ELÜS (BUĞDAY) SATIŞI

TMO Genel Müdürlüğü’nün Polatlı, Sivrihisar ve Kaymaz Lisanslı  Depolarında bulunan Düşük Vasıflı Ekmeklik Buğdayları Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) üzerinden satışa açıldı… 11 Aralık 2018 tarihinden itibaren her hafta Salı, Çarşamba