Borsamızda  “TOBB Eğitim Yardımı Töreni”  Yapıldı…

Borsamızda “TOBB Eğitim Yardımı Töreni” Yapıldı…

Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun ev sahipliğinde 27.10.2021 Çarşamba günü saat 11:00’da ihtiyacı olan öğrencilere destek olmak amacı ile “TOBB Eğitim Yardımı” kampanyası töreni düzenlendi.

Polatlı Belediye Başkanı Sn Mürsel YILDIZKAYA, Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn İmralı KALOÇ, Belediye Meclis Üyeleri, Okul Müdürleri ve Borsamızın Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin iştiraki ile gerçekleştirilen törende, 600 adet KABAN ve 600 çift BOT olmak üzere toplam 1.200 öğrenci için,ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasını teminen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn İmralı KALOÇ’a teslim edildi.

Söz konusu törende konuşma yapan Başkanımız Sn Yahya TOPLUMecliste aldığımız karar ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne(TOBB) ne kadar katkı sağlarsa bizlerde o kadar yardım sağlıyoruz. Geçen sene Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) destekleri ile öğrencilere tablet verdik. Bu yıl ise TOBB tarafından 600 tane öğrenciyi giydirmek için katkı payı gönderildi biz 1200 öğrenciye katkıda bulunma kararı aldık.

Eğitime yapılan yatırım daima kardır. Geleceğimiz olan bu güzel çocuklara kurum olarak bir nebze yarar sağlayabilirsek ne mutlu bize. Daha önce Türkiye  Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Fen Lisesi, kız ve erkek öğrenci yurdunun inşaatını tamamlanmasında Polatlı Ticaret Borsası olarak destek olduk.. Belediye Başkanımıza Polatlı’da eğer bir üniversite kurulacaksa kurumumuz tarafından da katkı sağlanacağını söylediğini ifade etti.

Belediye Başkanımız Sn Mürsel YILDIZKAYA ise yaptığı konuşmada; “Bu projenin diğer kurum ve kuruluşlara da örnek olması gerektiğini belirterek  Polatlı Ticaret Borsası şehrimizin bir marka değeridir. Borsa Yönetimimiz ve Tüccarlarımız her alanda şehrimizi layıkıyla temsil ediyorlar. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) iş dünyasının desteklerini görmekten mutluluk duyuyoruz. Çalışmanın hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Tören basın mensuplarının fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Diğer Yazılar

Haberler 18 Aralık 2020

Polatlı Kaymakamı Sn Murat BULACAK, Başkanımız Yahya TOPLU’yu Makamında ziyaret etti…

Polatlı Kaymakamı Sn Murat BULACAK 18.12.2020 Cuma günü saat  14:00’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret etti… Söz konusu ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali ŞEREN de hazır bulundu…

Haberler 9 Kasım 2021

Şekerbank Yetkilileri Başkanımız Sn. Yahya TOPLU’yu Makamında Ziyaret ettiler…

Şekerbank Polatlı  Şube  Müdürü  Sn. Çağlar YENGİNOL ve  beraberindeki yetkililer 09.11.2021  Salı  günü  saat 15:00’da  Başkanımız  Sn. Yahya TOPLU’yu  makamında  ziyaret  ettiler.

Haberler 10 Haziran 2022

Ankara İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Sn Müvit KESKİNKILIÇ ve Beraberindeki Heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu ziyaret etti…

Ankara İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Sn Müvit KESKİNKILIÇ, Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürü Sn Hamza Sapar ile Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Sn