Borsamızda  “TOBB Eğitim Yardımı Töreni”  Yapıldı…

Borsamızda “TOBB Eğitim Yardımı Töreni” Yapıldı…

Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun ev sahipliğinde 27.10.2021 Çarşamba günü saat 11:00’da ihtiyacı olan öğrencilere destek olmak amacı ile “TOBB Eğitim Yardımı” kampanyası töreni düzenlendi.

Polatlı Belediye Başkanı Sn Mürsel YILDIZKAYA, Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn İmralı KALOÇ, Belediye Meclis Üyeleri, Okul Müdürleri ve Borsamızın Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin iştiraki ile gerçekleştirilen törende, 600 adet KABAN ve 600 çift BOT olmak üzere toplam 1.200 öğrenci için,ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasını teminen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn İmralı KALOÇ’a teslim edildi.

Söz konusu törende konuşma yapan Başkanımız Sn Yahya TOPLUMecliste aldığımız karar ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne(TOBB) ne kadar katkı sağlarsa bizlerde o kadar yardım sağlıyoruz. Geçen sene Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) destekleri ile öğrencilere tablet verdik. Bu yıl ise TOBB tarafından 600 tane öğrenciyi giydirmek için katkı payı gönderildi biz 1200 öğrenciye katkıda bulunma kararı aldık.

Eğitime yapılan yatırım daima kardır. Geleceğimiz olan bu güzel çocuklara kurum olarak bir nebze yarar sağlayabilirsek ne mutlu bize. Daha önce Türkiye  Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Fen Lisesi, kız ve erkek öğrenci yurdunun inşaatını tamamlanmasında Polatlı Ticaret Borsası olarak destek olduk.. Belediye Başkanımıza Polatlı’da eğer bir üniversite kurulacaksa kurumumuz tarafından da katkı sağlanacağını söylediğini ifade etti.

Belediye Başkanımız Sn Mürsel YILDIZKAYA ise yaptığı konuşmada; “Bu projenin diğer kurum ve kuruluşlara da örnek olması gerektiğini belirterek  Polatlı Ticaret Borsası şehrimizin bir marka değeridir. Borsa Yönetimimiz ve Tüccarlarımız her alanda şehrimizi layıkıyla temsil ediyorlar. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) iş dünyasının desteklerini görmekten mutluluk duyuyoruz. Çalışmanın hayırlı olmasını diliyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Tören basın mensuplarının fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Diğer Yazılar

Haberler 18 Haziran 2021

Başkanımız Sn Yahya TOPLU “Lisanslı Depoculuk Çalıştayı”na katıldı…

Başkanımız Sn Yahya TOPLU 18.06.2021 Cuma günü saat : 10:30’da Ticaret Bakanlığı – İç Ticaret Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Lisanslı Depoculuk Çalıştayı”na katıldı. Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sn

Haberler 16 Ekim 2019

“Barış Pınarı Harekatı”na Destek Amacıyla “Basın Toplantısı” yapıldı…

“Barış Pınarı Harekatı”na destek vermek amacıyla İlçemizde bulunan STK temsilcilerinin de iştirakiyle 16 Ekim 2019, Çarşamba günü saat 10:00’da “Basın Toplantısı” gerçekleştirdik.

Haberler 29 Temmuz 2019

Başkanımız Yahya TOPLU, TİGEM Polatlı 69. Geleneksel Hasat Bayramına katıldı…

Başkanımız Yahya TOPLU, beraberinde Borsa Meclisi, Yönetim Kurulu, Yüksek İstişare Kurulu, Disiplin Kurulu, Diğer Borsa Organları ve Borsa Personeli ile birlikte 26.07.2019, Cuma günü saat 17:00’da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip