Borsamızda Bayramlaşma…
Ramazan Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi.
Başkanımız Sn Yahya TOPLU 15.04.2024 Pazartesi günü başta Borsamız personeli olmak üzere Elektronik Satış Salonu’nda gün itibariyle alım yapmak üzere bulunan Tüccarlar ve bilahare de Borsamızda ürün satmak üzere gelen Üretici ve Temsilcileriyle bayramlaştı.
Bayramlaşma süresince Başkanımız Sn Yahya YOPLU’ya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn Ali TÜRKOĞLU, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sn Sn Sedat GÜVEN, Sn Yücel DEMİRBAŞ ve Genel Sekreterimiz Tugay AYDOĞDU iştirak etti.
Diğer Yazılar
Borsamızın Disiplin Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Disiplin Kurulu Toplantısı Sn.Senayi GÖKÇE’nin Başkanlığında 26.04.2023 , Çarşamba günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 28.04.2022 Perşembe günü saat 19:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 16.11.2023 Perşembe günü saat 16:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.