Borsamızda Bayramlaşma…
Kurban Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi.
Başkanımız Sn Yahya TOPLU 12.07.2022 Salı günü başta Borsamız personeli olmak üzere Elektronik Satış Salonu’nda gün itibariyle alım yapmak üzere bulunan Tüccarlar ve bilahare de Borsamızda ürün satmak üzere gelen üretici ve temsilcileriyle bayramlaştı.
Bayramlaşma süresince Başkanımız Sn Yahya YOPLU’ya Borsamızın Meclis Başkanı Sn Osman ÖZEL, Yönetim Kurulu Üyemizden Sn Mehmet ERGÜN, Sn Kadir ÖZGÖNÜL ve Genel Sekreterimiz Tugay AYDOĞDU iştirak etti.
Diğer Yazılar
Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri Polatlı Şoförler Odası Başkanlığına Seçilen Sn İsmail TARHAN’a Tebrik Ziyaretinde Bulundular…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Başkan Yardımcısı Sn Ali ŞEREN ve beraberindeki Borsa Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Polatlı Şoförler Odası Başkanlığına seçilen Sn İsmail TARHAN’a 24.02.2022 Perşembe günü saat 14:00’da tebrik ziyaretinde
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü’nün yıl dönümünde ülkemiz için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi saygı ve rahmet, gazilerimizi ise minnet ve şükran duygularıyla anıyoruz.
Başkanımız Sn Yahya TOPLU “Lisanslı Depoculuk Çalıştayı”na katıldı…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU 18.06.2021 Cuma günü saat : 10:30’da Ticaret Bakanlığı – İç Ticaret Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Lisanslı Depoculuk Çalıştayı”na katıldı. Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sn