Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 11.07.2019, Perşembe günü saat 10:00’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.
Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere ilişkin planlama yapıldı.
Diğer Yazılar
DEPREM FELAKETİ YARDIM KAMPANYASI
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ KAHRAMANMARAŞ / PAZARCIK İLÇESİ DEPREM FELAKETİ YARDIM KAMPANYASI BANKA HESAP BİLGİLERİ – TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. TOBB ŞUBESİ TÜRK LİRASI ; TR49 0006 4000 0014
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 25.06.2019 Salı günü saat 15:00’da Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda yapıldı.