Borsamız Personeli ile “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı…
Borsamız Genel Sekreteri R. Kayhan ÜNAL Başkanlığında 26.11.2019, Salı günü saat 09:30’da “Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.
Söz konusu toplantıda Borsamızın güncel ve dönemsel iş ve işlemleri değerlendirilerek önümüzdeki süreçte yapılması gereken işlere ilişkin planlama yapıldı.
Diğer Yazılar
Ankara Ticaret Borsası (ATB) ev sahipliğinde “Ankara Oda/Borsa İstişare Toplantısı” yapıldı.
Ankara Oda/Borsa İstişare Toplantılarının ilki 05 Şubat 2019 Salı günü Ankara Ticaret Borsası (ATB) ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Borsamızı temsilen Genel Sekreter Yardımcısı Tugay AYDOĞDU’nun iştirak ettiği toplantıya Ankara Sanayi Odası,
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 27.10.2021 Çarşamba günü saat 15:00’da Borsamızın Toplantı Salonunda yapıldı.
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Ali ŞEREN’in Başkanlığında 21.06.2023 Çarşamba günü saat 17:00’da Borsamızın Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.