Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri Polatlı Şoförler Odası Başkanlığına Seçilen Sn İsmail TARHAN’a Tebrik Ziyaretinde Bulundular…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Başkan Yardımcısı Sn Ali ŞEREN ve beraberindeki Borsa Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Polatlı Şoförler Odası Başkanlığına seçilen Sn İsmail TARHAN’a 24.02.2022 Perşembe günü saat 14:00’da tebrik ziyaretinde bulundular.
Diğer Yazılar
Polatlı Ticaret Borsası Deprem Bölgelerine Gıda Yardımda Bulundu…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan ve 81 ilimizdeki Oda/Borsalarımızın katılımı ile devam eden “Deprem Dayanışma Kampanyası”na Borsamızda dahil oldu. Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat 2023 tarihinde saat
Ziraat Bankası Ankara Bölge Yöneticileri ve Polatlı Şube Müdürü Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
Ziraat Bankası Ankara Bölge Yöneticisi Sn Vehbi Bahadır YALÇIN ve Satış ve Performans Yöneticisi Sn Taner TÜRKYILDIZ ile Polatlı Şube Müdürü Sn Ünsal CANTÜRK Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu 19.02.2024 Pazartesi
Borsamızda 2024 Yılı Mahsulü İlk Ürün “BUĞDAY” Satışı gerçekleştirildi…
Borsamıza 06.06.2024, Perşembe günü 2024/2025 Hasat Döneminin ilk ürün “Buğday” gelmiştir. Polatlı Çanakçı Mahallesi’nden Sami ALTINKESER’in ürününü Uzman Laboratuvar ekibimiz tarafından analizi yapılmış olup uygunluğuna karar verilmiştir. Başkanımız Sn Yahya