Başkanımız Sn Yahya TOPLU ile Borsa Meclisimiz Başkan ve Üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sn M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’nu Makamında Ziyaret Ettiler…
Tam bir bayram ve şenlik havasında gerçekleştirmiş olduğumuz seçimlerden sonra 17.10.2022 Pazaretesi günü Başkanımız Sn Yahya TOPLU ile Borsa Meclisi Üyelerimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sn M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.
Diğer Yazılar
Polatlı Üniversite Kuruluş Koordinatörü Sn Prof. Dr. Necdet KANDEMİR Ziyareti…
Polatlı Üniversite Kuruluş Koordinatörü Sn Prof. Dr. Necdet KANDEMİR, Sosyal Bilimler MYO Müdürü Sn Dr. Abuzer KALYON ve beraberindeki yetkililer 09.11.2021 Salı günü saat 16:00’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında
Polatlı Tarihi Alanlar Tanıtım Merkezi (POTA) Genel Koordinatörü Sn Kadim KOÇ Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu ziyaret etti…
“Sakarya Zaferinin 100.Yılı” etkinlikleri kapsamında Borsamızın sağlamış olduğu katkılardan dolayı Polatlı Tarihi Alanlar Tanıtım Merkezi (POTA) Genel Koordinatörü Sn Kadim KOÇ, 15.10.2021 Cuma günü, saat 14:30’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu
Borsamızın “Akreditasyon Yenileme Denetimi” Gerçekleştirildi…
Yönetim Kurulu Üyemiz Sn Sedat GÜVEN’in Başkanlığında, Baş Denetçi Sn Mihriban Hatun AKSOY ve Teknik Denetçi Sn Tuncay ÇINAR ile 28-29 Ağustos 2023 tarihlerinde Borsamızın “Akreditasyon Yenileme Denetimi” gerçekleştirildi.