Başkanımız Sn Yahya TOPLU Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Polatlı İlçe Başkanlığı’nı Ziyaret Etti…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’na seçilen Sn Bilal Haşim AVCI’yı beraberinde Borsamız Yönetim Kurulu Üyesi Sn Ali TÜRKOĞLU olduğu halde 28.01.2020 Salı günü tebrik ziyaretinde bulundular…
Diğer Yazılar
Anadolu Aracılık Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Şirketimiz, Anadolu Aracılık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısı Sn Ali TÜRKOĞLU’nun Başkanlığında 30.06.2021 Perşembe günü saat 15:00’da gerçekleştirildi.
Borsamızın Meclis Toplantısı Yapıldı…
Borsamızın, Meclis Toplantısını Sn Osman ÖZEL’in Başkanlığında 23.09.2021 Perşembe günü saat 15:30’da Borsamızın Sosyal Tesisler Binasında yapıldı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı…
Polatlı Ticaret Borsası’nın Yönetim Kurulu Toplantısı Başkanımız Sn Yahya TOPLU’nun Başkanlığında 10.12.2022 Cumartesi günü saat 14:00’da Antalya’da gerçekleştirildi.