Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Borsamız Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte TOBB 2022 Akreditasyon Sertifika Törenine katıldı…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, beraberinde Borsamız Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte 09.09.2022; Cuma günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen törene katılarak “Akreditasyon Sertifakasını” TOBB Başkanı Sn M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve Ticaret Bakan Yardımcısı Sn Sezai UÇARMAK’ın elinden aldılar...
Diğer Yazılar
Polatlı Ticaret Borsası ve Üyeleri Deprem Bölgesine “Un” Yardımında Bulundu…
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan “Deprem Dayanışma Kampanyası”nda Borsamız ve Değerli Üyelerimizin katkıları ile 03.03.2023 Cuma günü 1 (bir) tur dolusu “400 Çuval Un” deprem bölgesine ulaştırılmak
Ankara İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Sn Müvit KESKİNKILIÇ ve Beraberindeki Heyet Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu ziyaret etti…
Ankara İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Sn Müvit KESKİNKILIÇ, Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürü Sn Hamza Sapar ile Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Sn
Başkanımız Sn Yahya TOPLU “Elektronik Satış Salonu”nda Üyelere bilgi verdi…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU 11.04.2019 Perşembe günü Borsamızın “Elektronik Satış Salonu”nda işlem yapan Üyelerimize gerek Borsamız çalışmaları gerekse Satış Salonu işlemleri konusunda bilgi verdi. Bu arada Borsamıza ürün getiren üreticilere