AK Parti İlçe Başkanı Sn Aysel DEMİR Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler…
AK Parti İlçe Başkanı Sn Aysel DEMİR ve beraberindeki heyet 22.01.2021 Cuma günü saat 15:30’da Başkanımız Sn Yahya TOPLU’yu makamında ziyaret ettiler.
Diğer Yazılar
Borsamız personeli Erkan Altıntaş ödüllendirildi…
İlçemizde düzenlenen spor müsabakalarında başarılı olanlara, göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı “Başarı Belgesi” verilmesi kapsamında İlçemiz Kaymakamlığınca Başarı Belgesi ile ödüllendirilen Borsamızda “şoför” kadrosunda görev yapan Erkan ALTINTAŞ, Başkanımız Sn
Başkanımız Sn Yahya TOPLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri Polatlı Şoförler Odası Başkanlığına Seçilen Sn İsmail TARHAN’a Tebrik Ziyaretinde Bulundular…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Başkan Yardımcısı Sn Ali ŞEREN ve beraberindeki Borsa Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Polatlı Şoförler Odası Başkanlığına seçilen Sn İsmail TARHAN’a 24.02.2022 Perşembe günü saat 14:00’da tebrik ziyaretinde
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Edirne/Keşan TMO-TOBB LİDAŞ Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU özel sektöre örnek ve öncü olmak amacıyla kurulmuş olan Ülkemizin ilk lisanslı depo şirketi TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk San. ve Tic. A.Ş.’nin 2010 yılından bu