AGRO TV “Günün Raporu” Programına Başkanımız Sn Yahya TOPLU konuk oldu…
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, AGRO TV’de Gazeteci-Sunucu Sn Pınar Çıtak KOYGUN’un moderatörlüğünde 14.02.2022 Pazartesi günü, saat 12:00’de gerçekleşen “Günün Raporu” Programının “Canlı Yayın” konuğu oldu.
Diğer Yazılar
BAŞKANIMIZ YAHYA TOPLU `ENFLASYONLA MÜCADELE PROGRAMI` KAPSAMINDA DÜZENLENEN BASIN TOPLANTISINDA ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU
Başkanımız Sn Yahya TOPLU, Ülkemiz genelinde Hükümetimiz tarafından başlatılan “Enflasyonla Mücadele Programı” kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de katkılarıyla devam eden “İndirim Kampanyası” konusunda 25.10.2018 tarihinde İlçemizde yayımlanan 4
Borsamızda Bayramlaşma
Ramazan Bayramından sonraki ilk iş gününde Borsamızda bayramlaşma gerçekleştirildi. Başkanımız Sn Yahya TOPLU, 24.04.2023 Pazartesi günü başta Borsamız personeli olmak üzere Elektronik Satış Salonu’nda gün itibariyle alım yapmak üzere bulunan
BAŞKANIN KALEMİNDEN.
Değerli Üyelerimiz, Saygı Değer Ziyaretçilerimiz, Borsamızın yenilenen web sayfasından hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Borsamız, siz üyelerimizin ve ilçemizin ekonomik, ticari, sosya-kültürel ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yeni proje ve