Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı

Ali ŞEREN
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Kadir ÖZGÖNÜL
Yönetim Kurulu Üyeleri

Mehmet ERGÜN

Mustafa Kemal SARIBOĞA

Abdulkadir YAMAN

HAKKIMIZDA

Tarım ürünleri lisanslı depolarında muhafaza edilecek tarım ürünlerinin analizini yapmak, ürünün nitelik ve özelliklerini belirlemek, standartlara uygun olarak sınıflandırmak ve bu durumu belgelendirmek üzere, yetkili sınıflandırıcı olarak kurulan ve işletilen Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş., lisans kapsamında kabul edilen, güvenilir ve uluslararası kabul edilebilir analiz metotları, gelişen teknoloji ve bilimsel veriler paralelinde şubeleri ile hizmet vermektedir. Borsa Polatlı Laboratruvar Hizmetleri A.Ş, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından onaylı Yetkili Sınıflandırıcı Lisansına sahip ve yetkili sınıflandırıcı hizmeti vermektedir.Kırşehir Mucur şubesinde Yetkili Sınıflandırıcı Hizmetini aralıksız sürdüren Borsa Polatlı Laboratuvar Hizmetleri A.Ş sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmaya devam etmektedir.Ayrıca Şirketimiz Polatlı Ticaret Borsası Elektronik Satış Salonunda bulunan Borsa Cafe ile Borsa üyelerimiz ve personellerimize kaliteli hizmet vermek üzere faaliyetine devam etmektedir.


MİSYONUMUZ

Standartları yüksek, verimli, etkili ve etken bir şekilde çalışmak ve en iyi hizmeti vererek, tarafsız, doğru, güvenilir ve hızlı analizler yapmak. Müşteri tatminini üst düzeyde tutarak, teknolojiyi ve bilimsel gelişmeleri yakından takip edip en son yenilikleri müşterilerinin hizmetine sunmak ve gerçekleştirmek

VİZYONUMUZ

En iyi düzeyde fiziki altyapı, teknik donanım ve uzman personele sahip olmak. TS EN ISO 17025 Uluslararası Standardının gereklerini karşılayan bir düzeyde ve kalitede müşterilerine hizmet vererek müşteri memnuniyetini artırmak. Deney kalitesini artırmak. Yapılan analiz kapsamını genişletmek. Analiz talebini geçmiş yıllara oranla her yıl artırmak. Müşteri şikayetlerini en aza indirgeyerek sürekli gelişim içerisinde olmak.